Верхнерогачикская КЗ ЦРЛ
phone
  • (066) 115-13-21
Контакты
Информ. страницы

О нас

В.Рогачицький район розташований в північній частині Херсонської області, межує з В.Лепетиським і Нижньосірогозським районами та Запорізькою областю, на заході з Каховським водосховищем. Центр району-Верхній Рогачик, селище міського типу, знаходиться в 184 км від обласного центру, та в 36 км від м. Енергодар з функціонуючими в ньому Запорізькими АЕС та ТЕС. Площа району - 1 тис. кв. км. Стан комунікацій в районі задовільний. Всі села зв’язані з райцентром дорогами з асфальтовим покриттям. Селищній та 5 сільським радам підпорядковані 21 населений пункт.

Діюча мережа ЛПЗ району складається з центральної районної лікарні, райсанепідемстанції, Первомаївської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Ушкальської сільської лікарської амбулаторії та 13 фельдшерсько-акушерських пунктів. Територія району розділена на 2 сільські лікарські дільниці та приписну дільницю ЦРЛ.

Ведучою ланкою в наданні лікувально-профілактичної допомоги є центральна районна лікарня зі стаціонаром на 75 ліжок та поліклінікою з потужністю 163 відвідування в зміну.

Информация о компании

Контактная информация

Контактное лицо: Елена Кулик
Сайт компании: vrogachikcrl.etov.com.ua

Общая информация

Название: КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ»
Адрес: Херсонская обл. Верхний Рогачик ул. Комсомольская 35, Верхний Рогачик, Херсонская область 74402
Телефон: +38 (066) 115-13-21;
© 2013 - 2018 КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ» | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV