Верхнерогачикская КЗ ЦРЛ
phone
  • (066) 115-13-21
ETOVХерсонская областьКЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ»Новостисім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах
Контакты
Информ. страницы

сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

  На виконання соціальних ініціатив президента та на тему тижня по виявленню сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

  В КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ» проводиться певна робота по виявленню сімей з ранніми кризовими обставинами , здійснюється супровід таких сімей.

Лікарями та медичними сестрами разом з органами опіки та службою у справах дітей при РДА забезпечується своєчасне виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у першу чергу з числа тих, де є батьки хворі на алкоголізм, наркоманію, недієздатні, з аморальною поведінкою, вчиняють насильство, здійснюється їх облік, проводиться перевірка  умов проживання та стан здоров’я. Ведеться та постійно оновлюється єдиний банк сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Станом на 15.10.2013 року перебуває на обліку 134 сім’ї, в них проживає 277 дітей. По району за 10 місяців медичними працівниками виявлено 7 сімей та 18 дітей, які проживають в складних життєвих обставинах, про що повідомлено у службу у справах дітей. Проведене щорічне медичне обстеження всіх дітей з відповідним записом в медичній документації .15.10.2013 разом з працівниками служби у справах дітей тимчасово вилучено 1 дитину з сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах, «с.Ушкалка», на даний час знаходиться на стаціонарному лікуванні в КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ». За 2013 рік оздоровлено  277 дітей – 100%. На сьогоднішній день проводиться збір коштів для дитини Лещенко Христини, 12 років, яка на даний момент знаходиться на лікуванні в обласної клінічної лікарні.


17 октября 2013
© 2013 - 2018 КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ» | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV