Верхнерогачикская КЗ ЦРЛ
phone
  • (066) 115-13-21
Контакты
Информ. страницы

Рак шийки матки...

КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ» повідомляє на наступний тиждень планується приділити особливу увагу онкозахворюванню на рак шийки матки. Захворюваність досить велика, гінекологічна група високого ризику щодо виникнення раку жіночої статевої сфери і вона  не є остаточно сформованою в жіночій консультації (дисплазії, поліпи, ерозії, ектропіони, розриви шийки матки, викидні, гормональні порушення, безпліддя, кісти, лейкоплакії, старші 45 років, шкідливі звички, генетичні фактори  і т.і.). Фахівцями рай лікарні

проводиться робота щодо впровадження скринінгових програм з метою раннього виявлення передпухлинних захворювань та злоякісних новоутворень зовнішніх локалізацій  раку шийки матки. 

  Для стабілізації ситуації в районі  проводяться заходи щодо поліпшення санітарно-освітньої роботи з профілактики онкологічних захворювань, зокрема раку шийки матки пропаганди здорового способу життя, своєчасного звернення до лікаря при перших ознаках хвороби, а також про існуючу мережу медичних закладів, які забезпечують діагностику та лікування онкологічних хворих, для подальшого запобігання критичного рівня онко захворювання.


07 ноября 2013
© 2013 - 2018 КЗ «Верхньорогачицька ЦРЛ» | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV